NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE UŽSAKYMAMS virš €50
+37065090660

info@apadent.lt

Sveikesni ir gražesni dantys - mūsų pažadas Jums!

Kompanija Japonijoje įkurta kaip prekybos įmonė 1974 metais. Gamintojai greitai tapo produktų kūrimo įmone, daugiausia dėmesio skiriančia nano hidroksiapatitui. Taip atsitiko daugiausia dėl JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso tarnybos (NASA) patento, įgyto prekybos metu, kuris atkreipė dėmesį į šios labai biologiškai suderinamos medžiagos potencialą atkurti žmogaus dantis ir kaulus. Po kelerių metų pradėjome tyrinėti ir gaminti šią nuostabią medžiagą, o 1978 metais tapome pirmąja kompanija pasaulyje, sukūrusia dantų pastą, kurios sudėtyje yra NANO Hidroksiapatito – „tos pačios medžiagos kaip ir mūsų dantys“, kuri galėtų remineralizuoti dantų emalį.

PRODUKTAI

Mūsų vizija -

palaikyti žmonių ir gamtos regeneracines galias, kurti sveikesnį, gražesnį pasaulį

HIDROKSIAPATITAS

Nuo 1974

Dešimtajame dešimtmetyje neapsiribojome vien burnos priežiūra ir tyrinėjome daugybę hidroksiapatito pritaikymo būdų. Tai buvo žirklės, vandens filtravimo sistemos, antimikrobinės medžiagos, maisto papildai ir remineralizuojamoji kramtomoji guma, vaistų tiekimo sistemos, odos priežiūros priemonės. Visų gaminių gamybą patikime išorės įmonėms po bandomosios gamyklos etapo. Kaip rodo pavadinimas – iš graikų kalbos απάτη („apato“), reiškiančio „nepagaunamas“, hidroksiapatitas yra unikali medžiaga, kurios pagrindinė struktūra išlieka nepakitusi, net jei dalis ją sudarančių elementų pašalinama arba pakeičiama. Tai leidžia, atsižvelgiant į sintezės metodą, gaminti įvairiomis formomis, kurių kiekviena turi skirtingas savybes ir tinka naudoti įvairiose srityse.

Kas yra „hidroksiapatitas“?

Tai yra pagrindinė žmogaus kūno sudedamoji dalis, kuri sudaro maždaug 97 % danties emalio, 70 % dentino ir 60 % kaulo masės. Net ir savo sintetinės formos nano-hidroksapatitas yra biologiškai suderinamas, biologiškai skaidomas, biomimetiškas ir saugus nuryti. Todėl jis plačiai naudojamas medicinoje ir odontologijoje, pavyzdžiui, implantų dangose ​​ir kaulų užpilduose, taip pat maisto papilduose ir remineralizuojamojoje kramtomojoje gumoje. Seilės buvo apibūdintos kaip itin prisotintas hidroksiapatito tirpalas, kurio komponentais jos nuolat aprūpina dantis, kad išlaikytų jų mineralinį tankį rūgščių atakos akivaizdoje.

JŪSŲ KREPŠELIS (0)

Prekių krepšelyje nėra
SLINKITE AUKŠTYN